You have no items in your shopping cart.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Additional Info
Additional Info
| SKU | 0-21000-4720X |
|---|---|
| Distance drive | 23 mm |
| Diameter mounting bracket | 94 mm |
| Distance between fixation | 117 mm |
| Oil sealed | No |
| Insulated ground | No |
| kW | 3.50 kW |
| Voltage | 24 |
| Brand | Nikko |
| Number of teeths | 9 |
| Number of fixations | 2 |
| Rotation | CW |
| Application | ISUZU ENGINES |
Details
Details
D ISUZU 24V 3.5kW z9 CW dist lanceur 28mm 0-21000-4720






