You have no items in your shopping cart.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Additional Info
Additional Info
| SKU | 0001215001-R |
|---|---|
| Distance drive | 21 mm |
| Diameter mounting bracket | 83 mm |
| Distance between fixation | 113 mm |
| Oil sealed | No |
| Insulated ground | No |
| kW | 1.30 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Brand | Bosch |
| Number of teeths | 9 |
| Number of fixations | 2 |
| Rotation | CW |
| Application | FARYMAN |
Details
Details
D FARYMANN 12V 1.3kW Z9 CW
Cross
Cross
| 0001215001 | 25-0268 | LRS1051 |
| 104375 | LRS01051 |






