You have no items in your shopping cart.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Additional Info
Additional Info
| SKU | 0001261071X |
|---|---|
| Distance drive | 48 mm |
| Diameter mounting bracket | 92 mm |
| Distance between fixation | 121 mm |
| Oil sealed | No |
| Insulated ground | No |
| kW | 6.00 kW |
| Voltage | 24 |
| Brand | Delco Remy |
| Number of teeths | 12 |
| Number of fixations | 3 |
| Rotation | CW |
| Application | DAF, VAN HOOL, YUTONG |
Details
Details
D DAF 24V 5.5kW HEF95-L (R) + relais aux @
0001261023
0001261024
0001261046
0001261047
0001261071
0001261072
0001261087
0001261088
1956091
2015154
2134699






