You have no items in your shopping cart.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Additional Info
Additional Info
| SKU | 03111-4290X |
|---|---|
| Distance drive | 6 mm |
| Diameter mounting bracket | 64 mm |
| Distance between fixation | 0 mm |
| Oil sealed | No |
| Insulated ground | No |
| kW | 2.20 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Brand | Denso, Poong Sung |
| Number of teeths | 12 |
| Number of fixations | 3 |
| Rotation | CW |
| Application | No |
Details
Details
D HYUNDAI 2.2kW z12
03111-4270
03111-4272
03111-4290
36100-4X900
36100-4X901
36100-4X902






