104210-6090X
Alternator JEEP WRANG 2.8CRD 12V 220A PVF6 [LIN @
Availability: In stock (2)
Dts
Additional Info
Additional Info
SKU 104210-6090X
Amps 210 A
Freewheel No
Distance between fixation 70 mm
Insulated ground No
Brand Denso
Number of fixations 4
Number of grooves pulley 6
Type regulator INTERNE
Type cooling INTERNE
Voltage 12, 14
Application CHRYSLER, JEEP, LANCIA
Details
Details
A JEEP WRANGLER 2.8CRD 12V 210A PVF6 [LIN2] 2007>