You have no items in your shopping cart.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Additional Info
Additional Info
| SKU | 128000-0590_24V |
|---|---|
| Distance drive | 12 mm |
| Diameter mounting bracket | 74 mm |
| Distance between fixation | 116 mm |
| Oil sealed | No |
| Insulated ground | No |
| kW | 2.00 kW |
| Voltage | 24 |
| Brand | Nippondenso |
| Number of teeths | 9 |
| Number of fixations | 3 |
| Rotation | CW |
| Application | CATERPILLAR |
Details
Details
D CATERPILLAR 24V 2.0kW z9 3(0 @
Cross
Cross
| 1280000590_24V |






