You have no items in your shopping cart.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Additional Info
Additional Info
| SKU | 128000-1040X_24V |
|---|---|
| Distance drive | 9 mm |
| Diameter mounting bracket | 74 mm |
| Distance between fixation | 107 mm |
| Oil sealed | No |
| Insulated ground | No |
| kW | 2.00 kW |
| Voltage | 24, 28 |
| Brand | Denso, Divers, Nippondenso |
| Number of teeths | 9 |
| Number of fixations | 3 |
| Rotation | CW |
| Application | No |
Details
Details
D CATERPILLAR 24V 2kW 3(0) z9 CW @
S-8265-24 128000-1040_24V






