21163-1208X
Starter KAWASAKI 12V z9 CCW @
Availability: In stock (1)
Wai
Additional Info
Additional Info
SKU 21163-1208X
Distance drive 41 mm
Diameter mounting bracket 30 mm
Distance between fixation 54 mm
Oil sealed No
Insulated ground No
kW 0.00 kW
Voltage 12, 14
Brand Wai
Number of teeths 9
Number of fixations 2
Rotation CCW
Application KAWASAKI
Details
Details
D KAWASAKI 12V z9 CCW