You have no items in your shopping cart.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Additional Info
Additional Info
| SKU | 228000-7460X |
|---|---|
| Distance drive | 40 mm |
| Diameter mounting bracket | 68 mm |
| Distance between fixation | 28 mm |
| Oil sealed | No |
| Insulated ground | No |
| kW | 0.50 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Brand | Denso |
| Number of teeths | 9 |
| Number of fixations | 2 |
| Rotation | CW |
| Application | CAN-AM |
Details
Details
D NP 12V z9 cw






