228000-8160X
Starter ISEKI MF 12V 1.1kW z13 2(0) @ L=160mm
Availability: In stock (2)
Dts
Additional Info
Additional Info
SKU 228000-8160X
Distance drive 20 mm
Diameter mounting bracket 74 mm
Distance between fixation 0 mm
Oil sealed No
Insulated ground No
kW 1.10 kW
Voltage 12, 14
Brand Denso
Number of teeths 13
Number of fixations 2
Rotation CW
Application ISEKI, ISEKI , MASSEY FERGUSON
Details
Details
D ISEKI MF 12V 1.1kW z13 2(0) @ 228000-8160 228000-8161