You have no items in your shopping cart.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Additional Info
Additional Info
| SKU | 31200-GAK-900X |
|---|---|
| Distance drive | 22 mm |
| Diameter mounting bracket | 24 mm |
| Distance between fixation | 70 mm |
| Oil sealed | No |
| Insulated ground | No |
| kW | 0.00 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Brand | KYMCO |
| Number of teeths | 10 |
| Number of fixations | 2 |
| Rotation | CCW |
| Application | HONDA, HONDA ENGINES |
Details
Details
D KYMCO 12V z10 CCW 2001>






