31200-GAK-900X
S KYMCO 12V z10 CCW 2001>
Availability: In stock (1)
Wai
Additional Info
Additional Info
SKU 31200-GAK-900X
Distance drive 22 mm
Diameter mounting bracket 24 mm
Distance between fixation 70 mm
Oil sealed No
Insulated ground No
kW 0.00 kW
Voltage 12, 14
Brand KYMCO
Number of teeths 10
Number of fixations 2
Rotation CCW
Application HONDA, HONDA ENGINES
Details
Details
D KYMCO 12V z10 CCW 2001>