You have no items in your shopping cart.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Additional Info
Additional Info
| SKU | 31200-HN5-671 |
|---|---|
| Distance drive | 0 mm |
| Diameter mounting bracket | 0 mm |
| Distance between fixation | 0 mm |
| Oil sealed | No |
| Insulated ground | No |
| kW | 0.80 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Brand | Mitsuba |
| Number of teeths | 9 |
| Number of fixations | 2 |
| Rotation | CCW |
| Application | HONDA, HONDA ENGINES |
Details
Details
D HONDA 12V z9 CCW
31200-HN5-671
31200-HN5-A81
31200-HN5-M01
Cross
Cross
| 31200HN5671 |






