You have no items in your shopping cart.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Additional Info
Additional Info
| SKU | 31210-GKAK-90C |
|---|---|
| Distance drive | 24 mm |
| Diameter mounting bracket | 24 mm |
| Distance between fixation | 69 mm |
| Oil sealed | No |
| Insulated ground | No |
| kW | 0.00 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Brand | Wai |
| Number of teeths | 10 |
| Number of fixations | 2 |
| Rotation | CCW |
| Application | KYMCO |
Details
Details
D KYMCO 50/70 12V z10 CCW 2004>31210-GKAK-90C






