You have no items in your shopping cart.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Additional Info
Additional Info
| SKU | 31210-LLB1-900X |
|---|---|
| Distance drive | 18 mm |
| Diameter mounting bracket | 30 mm |
| Distance between fixation | 40 mm |
| Oil sealed | No |
| Insulated ground | No |
| kW | 0.00 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Brand | CHINOIS |
| Number of teeths | 9 |
| Number of fixations | No |
| Rotation | CW |
| Application | KYMCO |
Details
Details
D KYMCO 50/70 12V z10 CCW 2004>
31210-LLB1-900
19583N






