You have no items in your shopping cart.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Additional Info
Additional Info
| SKU | 6328004X-ARMATUR |
|---|---|
| Diameter axe collector end | 0 mm |
| Diameter axe drive end | 0 mm |
| External diameter | 59 mm |
| Length | 147 mm |
| Brand | N/A |
| Number of splines | N/A |
| Rotation | N/A |
| Voltage | 12 |
Details
Details
Induit MAGNETI MARELLI 59/147 12V c14 l25 @






