You have no items in your shopping cart.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Additional Info
Additional Info
| SKU | A31200-152-000X |
|---|---|
| Distance drive | 30 mm |
| Diameter mounting bracket | 57 mm |
| Distance between fixation | 77 mm |
| Oil sealed | No |
| Insulated ground | No |
| kW | 0.00 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Brand | Delco Remy |
| Number of teeths | 12 |
| Number of fixations | 3 |
| Rotation | CCW |
| Application | BOMBARDIER |
Details
Details
D Bombardier DS90 4-Stroke 12V z12 CCW 89cc 2002>






