LR1190-906X
A BENTLEY Continental 6.0l 12V 190A PV7 @
Availability: Out of stock (0)
Dts
Additional Info
Additional Info
SKU LR1190-906X
Amps 190 A
Freewheel No
Distance between fixation 61 mm