You have no items in your shopping cart.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Additional Info
Additional Info
| SKU | FV3S11000BAX |
|---|---|
| Distance drive | 19 mm |
| Diameter mounting bracket | 70 mm |
| Distance between fixation | 0 mm |
| Oil sealed | No |
| Insulated ground | No |
| kW | 1.40 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Brand | Visteon |
| Number of teeths | 12 |
| Number of fixations | 3 |
| Rotation | CW |
| Application | FORD |
Details
Details
D VO XC40 1.5l 12V 1.4kW z12 CW 2018>
FV3S11000BA
31419223
36011593
AMFV3S11000BA
FV3SBA






