SL200BGM
Scene Lamp 200mm 18W - 12/24v (Black/Grey)
Availability: In stock (2)
LedAutolamps
Additional Info
Additional Info
SKU SL200BGM
Details
Details
Scene Lamp 200mm 18W - 12/24v (Black/Grey) Flood Beam Dimensions: 200 x 50 x 25mm 11.5W 12/24V multivolt 1980 raw lumens 6500K light temperature IP67 waterproof 3 year warranty ECE R10 approved