You have no items in your shopping cart.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Additional Info
Additional Info
| SKU | LES0019 |
|---|---|
| Distance drive | 32 mm |
| Diameter mounting bracket | 89 mm |
| Distance between fixation | 122 mm |
| Oil sealed | No |
| Insulated ground | No |
| kW | 2.80 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Brand | Lucas |
| Number of teeths | 3 |
| Number of fixations | 3 |
| Rotation | CW |
| Application | NEW HOLLAND |
Details
Details
D FO NEW HOLLAND 12V 2.8kW z10 L=245M
0001367040
0727610000
0986012190
27539
2873002
2873006T
432570
433316






