LR240-38X
Alternator YANMAR 24V 40A [L-R] @
Availability: Out of stock (0)
Dts
Additional Info
Additional Info
SKU LR240-38X
Amps 0 A
Freewheel No
Distance between fixation 0 mm
Insulated ground No
Brand No
Number of fixations No
Number of grooves pulley No
Type regulator No
Type cooling No
Voltage No
Application No
Details
Details
A YANMAR 24V 40A [L-R] @