You have no items in your shopping cart.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Additional Info
Additional Info
| SKU | M000T24971ZCX |
|---|---|
| Distance drive | 10 mm |
| Diameter mounting bracket | 73 mm |
| Distance between fixation | 132 mm |
| Oil sealed | No |
| Insulated ground | No |
| kW | 1.70 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Brand | Dts |
| Number of teeths | 10 |
| Number of fixations | 2 |
| Rotation | CW |
| Application | MAZDA |
Details
Details
D MAZDA 2/3/CX-3 1.5/1.8D 12V 1.7kW z10 CW
M000T24971
M0T24971
M0T24971ZC
S53C
S53C-18-400
S551-18-400






