RP250-1-24
High current relay 24V 200A 2b/2f #
Availability: In stock (3)
Nagares
Additional Info
Additional Info
SKU RP250-1-24
B+ Bold No
External diameter 0 mm
Brand No
Number of fixations No
Voltage No
Type solenoid No
Details
Details
Relais Haute Puissance 24V 200A 2b/2f #