You have no items in your shopping cart.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Additional Info
Additional Info
| SKU | MS1267 |
|---|---|
| Distance drive | 0 mm |
| Diameter mounting bracket | 0 mm |
| Distance between fixation | 0 mm |
| Oil sealed | No |
| Insulated ground | No |
| kW | 5.50 kW |
| Voltage | 28 |
| Brand | Bosch |
| Number of teeths | 11 |
| Number of fixations | 3 |
| Rotation | CW |
| Application | SCANIA |
Details
Details
D SCANIA 24V 5.5kW z11
MS1267 IS1509 25801872675514 2795321 2978024 3029409 3064855 3101234 3163089 573236 573288 573289 575121 575122 7459501






