MASX23-24
Brush 10/25x23 MAGNETI MARELLI 12V (4)
Availability: In stock (4)
Gebe
Additional Info
Additional Info
SKU MASX23-24
Thickness 10.0 mm
Width 25 mm
Length 23 mm
Brand Magneti Marelli
Voltage 12
Number of threads 2
Details
Details
Balais 10/25x23 MAGNETI MARELLI 12V (4)