PSX119-120
Brush 07/15x14 VALEO 12V (2)
Availability: In stock (8)
Gebe
Additional Info
Additional Info
SKU PSX119-120
Thickness 7.0 mm
Width 15 mm
Length 14 mm
Brand Valeo
Voltage 12
Number of threads 2
Details
Details
Balais 07/15x14 VALEO 12V (2)