You have no items in your shopping cart.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Additional Info
Additional Info
| SKU | 0001148515 |
|---|---|
| Distance drive | 1 mm |
| Diameter mounting bracket | 69 mm |
| Distance between fixation | 83 mm |
| Oil sealed | No |
| Insulated ground | No |
| kW | 2.40 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Brand | Bosch |
| Number of teeths | 11 |
| Number of fixations | 3 |
| Rotation | CW |
| Application | BMW |
Details
Details
D BMW 3.0D Z11 2.4kW 2007> S/S
0001148508
0001148509
0001148514
0001148515
12418574102
12418574103
12418589891
12418589892
Cross
Cross
| 0001148514 | 12418589891 | 255187 |






