You have no items in your shopping cart.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Additional Info
Additional Info
| SKU | 0001170416X |
|---|---|
| Distance drive | 23 mm |
| Diameter mounting bracket | 64 mm |
| Distance between fixation | 124 mm |
| Oil sealed | No |
| Insulated ground | No |
| kW | 0.00 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Brand | Dts |
| Number of teeths | 13 |
| Number of fixations | 2 |
| Rotation | CW |
| Application | FIAT, JEEP |
Details
Details
D JEEP/FIAT 500X 1.0/1.3 12V 1.2kW Z13
0001170416
0001170417
0001170429
0001170430
50057239
50057673
51975679






