0001208013-POWER
Starter VW PORSCHE 1965>1990 12V 1.0kW z9 OD25 @
Availability: Out of stock (0)
Dts
Additional Info
Additional Info
SKU 0001208013-POWER
Distance drive 31 mm
Diameter mounting bracket 76 mm
Distance between fixation 105 mm
Oil sealed No
Insulated ground No
kW 1.00 kW
Voltage 12, 14
Brand Dts
Number of teeths 9
Number of fixations 2
Rotation CW
Application PORSCHE
Details
Details
D VW PORSCHE 356 12V 1.0kW z09 CW