0001208059-R
Starter MERCEDES BENZ 12V 0.7kW z09 CW @
Availability: Out of stock (0)
Additional Info
Additional Info
SKU 0001208059-R
Distance drive 23 mm
Diameter mounting bracket 82 mm
Distance between fixation 102 mm
Oil sealed No
Insulated ground No
kW 0.70 kW
Voltage 12, 14
Brand Bosch
Number of teeths No
Number of fixations 9
Rotation CW
Application MERCEDES, MERCEDES-BENZ
Details
Details
D MERCEDES BENZ 12V 0.7kW z09 CW