You have no items in your shopping cart.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Additional Info
Additional Info
| SKU | 0001219007X |
|---|---|
| Distance drive | 26 mm |
| Diameter mounting bracket | 82 mm |
| Distance between fixation | 100 mm |
| Oil sealed | No |
| Insulated ground | No |
| kW | 2.50 kW |
| Voltage | 24 |
| Brand | Dts |
| Number of teeths | 10 |
| Number of fixations | 2 |
| Rotation | CW |
| Application | MERCEDES, MERCEDES-BENZ |
Details
Details
D MB 24V 2.5kW z10 CW
0001219007
0001219009
0001219016
0001219017
0031519301
0041513101
0061516601
A0031519301
A0041513101
A0061516601






