ESW10E7X
D RN CAPTUR/MEGANE3/DUSTER 12V 1.0kW Z11@
Availability: In stock (2)
Dts
Additional Info
Additional Info
SKU ESW10E7X
Distance drive 20 mm
Diameter mounting bracket 0 mm
Distance between fixation 151 mm
Oil sealed No
Insulated ground No
kW 1.00 kW
Voltage 12, 14
Brand Valeo
Number of teeths 11
Number of fixations No
Rotation CW
Application DACIA, MERCEDES, RENAULT, SMART
Details
Details