ESW20ER6
Starter VW TOUAREG 3.6 V6 FSI 12V 2.0kW Z13 CW @
Availability: In stock (1)
Valeo
Additional Info
Additional Info
SKU ESW20ER6
Distance drive 0 mm
Diameter mounting bracket 0 mm
Distance between fixation 0 mm
Oil sealed N/A
Insulated ground N/A
kW 0.00 kW
Voltage N/A
Brand N/A
Number of teeths N/A
Number of fixations N/A
Rotation N/A
Application N/A
Details
Details
D VW TOUAREG 3.6 V6 FSI 12V 2.0kW Z13 CW @