ESW24E50
Starter VO S60 2.0 D3 D4 12V 2.4kW z14 CW 2012>
Availability: Out of stock (0)
Valeo
Additional Info
Additional Info
SKU ESW24E50
Distance drive 0 mm
Diameter mounting bracket 0 mm
Distance between fixation 0 mm
Oil sealed N/A
Insulated ground N/A
kW 0.00 kW
Voltage N/A
Brand N/A
Number of teeths N/A
Number of fixations N/A
Rotation N/A
Application N/A
Details
Details
D VO S60 2.0 D3 D4 12V 2.4kW z14 CW 2012>