MCH6203-12V
Starter WILLYS 12V 1.2kW z09 (REPLACEMENT 24V) @
Availability: Out of stock (0)
Additional Info
Additional Info
SKU MCH6203-12V
Distance drive 21 mm
Diameter mounting bracket 82 mm
Distance between fixation 110 mm
Oil sealed No
Insulated ground No
kW 1.20 kW
Voltage 12, 14
Brand Dts
Number of teeths 9
Number of fixations 2
Rotation CW
Application JEEP
Details
Details
D WILLYS 12V 1.2kW z09 (REMPLACEMENT 24V )