S0001206853
S DOOSAN 12V 2.7kW z11
Availability: In stock (1)
Valeo
Additional Info
Additional Info
SKU S0001206853
Distance drive 50 mm
Diameter mounting bracket 89 mm
Distance between fixation 123 mm
Oil sealed No
Insulated ground No
kW 2.70 kW
Voltage 12, 14
Brand Daewoo, Valeo
Number of teeths 11
Number of fixations 3
Rotation CW
Application DAEWOO, DOOSAN
Details
Details
D DOOSAN 12V 2.7kW z11