TS12E200X
Starter PC C1 1007 Toyota Aygo 1.0L z9
Availability: In stock (1)
Valeo
Additional Info
Additional Info
SKU TS12E200X
Distance drive 25 mm
Diameter mounting bracket 74 mm
Distance between fixation 127 mm
Oil sealed No
Insulated ground No
kW 1.20 kW