TS12E30X
Starter BMW MOTO 1.2kW z9
Availability: In stock (1)
Additional Info
Additional Info
SKU TS12E30X
Distance drive 0 mm
Diameter mounting bracket 62 mm
Distance between fixation 90 mm
Oil sealed No
Insulated ground No
kW 1.20 kW
Voltage 12, 14
Brand Dts
Number of teeths 9
Number of fixations 2
Rotation CCW
Application BMW
Details
Details
D BMW MOTO 1.2kW z9 D6G2 TS12E30 12412306140 12417712231