TS12ER22M
S VW / AUDI /SKODA 1.2/1.8 TSI 12V 1.1kW Z11 @
Availability: Out of stock (0)
Valeo
Additional Info
Additional Info
SKU TS12ER22M
Distance drive 0 mm
Diameter mounting bracket 0 mm
Distance between fixation 0 mm
Oil sealed N/A
Insulated ground N/A
kW 0.00 kW
Voltage N/A
Brand N/A
Number of teeths N/A
Number of fixations N/A
Rotation N/A
Application N/A
Details
Details
D VW / AUDI /SKODA 1.2/1.8 TSI 12V 1.1kW Z11 @