TS14E110
Starter PC 1.4/ 1.6 HDi 1.4kW z11 4(2) @
Availability: Out of stock (0)
Valeo
Additional Info
Additional Info
SKU TS14E110
Distance drive 14 mm
Diameter mounting bracket 62 mm
Distance between fixation 0 mm
Oil sealed No
Insulated ground No
kW 1.40 kW
Voltage 12, 14
Brand Valeo
Number of teeths 11
Number of fixations 3
Rotation CW
Application CITROEN, DS AUTOMOBILES, FIAT, PEUGEOT, TOYOTA
Details
Details
D PC 1.4 /1.6 HDi 1.4kW z11 4(2) 5802FH 428000-1640 5802AZ 5802FG 5802FP 5802Y4 9640825280 9646679980 9664016980 9688268580 968826858000 D6RA110 M000T93581 M000T93582 M0T93581 M0T93582 TS14E110