TG15C012
Alternator BMW 330tD 12V 150A 2003> [L-DFM] @
Availability: Out of stock (0)
Valeo
Additional Info
Additional Info
SKU TG15C012
Amps 150 A
Freewheel No
Distance between fixation 76 mm
Insulated ground No
Brand Valeo
Number of fixations 3
Number of grooves pulley 6
Type regulator INTERNE
Type cooling INTERNE
Voltage 12, 14
Application BMW
Details
Details
A BMW 330tD 12V 150A 2003> [L-DFM] @ TG15C064 TG15C012 12317789980 12317789983 12317797660 12317797661 2543236 2543236A 2543236B 2542672 C542672R