You have no items in your shopping cart.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Additional Info
Additional Info
| SKU | TS14-82 |
|---|---|
| Distance drive | 23 mm |
| Diameter mounting bracket | 66 mm |
| Distance between fixation | 0 mm |
| Oil sealed | No |
| Insulated ground | No |
| kW | 1.40 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Brand | Valeo |
| Number of teeths | 11 |
| Number of fixations | 2 |
| Rotation | CW |
| Application | AUDI |
Details
Details
D AUDI A6/A8/Q7/RS6 3.0-4.0 TFSI 12V 1.4 KW Z11
TS14-63
TS14-82
06M911022
06M911022D
06M911022DX
06M911022X
0P2911022A
0P2911022AX






