FSL1140WB
Flexible Strip Lamp - 1140mm
Disponibilité : Hors stock (0)
LedAutolamps
Informations complémentaires
Informations complémentaires
Réf. FSL1140WB
Description du produit
Détails
Flexible Strip Lamp Blanc - 1140 mm FSL1140W Illumination Dimensions: 1140mm x 12mm x 5mm 12V Cool white light output Highly flexible clear PVC lens Black PCB Easy mounting with 3M adhesive backing tape Low profile 5mm depth Fully waterproof - IP67 ingress protection Current Draw (13.8V): 1.45A