SL200DGM
Scene Lamp 200mm 18W - 12/24v (Dark Grey)
Disponibilité : En stock (2)
LedAutolamps
Informations complémentaires
Informations complémentaires
Réf. SL200DGM
Description du produit
Détails
Scene Lamp 200mm 18W - 12/24v (Dark Grey) Dimensions: 200 x 50 x 25mm 11.5W 12/24V multivolt 1980 raw lumens 6500K light temperature IP67 waterproof 3 year warranty ECE R10 approved