U heeft geen producten in uw winkelwagen.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Extra informatie
Extra informatie
| Artikelnummer | 0001120406 |
|---|---|
| Afstand tandwiel | 53 mm |
| Diameter pasrand | 76 mm |
| Afstand tussen bevestigingen | 148 mm |
| Olievrij | Nee |
| Massavrij | Nee |
| kW | 0,90 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Merk | Bosch |
| Aantal tanden | 10 |
| Aantaal bevestigingen | 2 |
| Draairichting | CCW |
| Toepassing | AUDI, SEAT, SKODA, VOLKSWAGEN |
Productbeschrijving
Details
D VW GOLF V 1.4/1.6FSI 2.0TDI 12V 1.0kW z10 **SNP
915101A
915111C
D6GS12
D6GS12M
TS10E26
0001120406
0001120407
0001121433
0001121434
02T911023R
02T911023RX
02T911023S
02T911023SX
02T911024A
02T911024B
02T911024K
02T911024KX
02T911024N
02T911024NX






