U heeft geen producten in uw winkelwagen.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Extra informatie
Extra informatie
| Artikelnummer | 0001170668 |
|---|---|
| Afstand tandwiel | 20 mm |
| Diameter pasrand | 62 mm |
| Afstand tussen bevestigingen | 153 mm |
| Olievrij | Nee |
| Massavrij | Nee |
| kW | 1,50 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Merk | Bosch |
| Aantal tanden | 11 |
| Aantaal bevestigingen | 4 |
| Draairichting | CW |
| Toepassing | RENAULT |
Productbeschrijving
Details
D RN Clio V 1.1 12V 1,5kW Z11
0001170668
0001170669
23300-5993R
Cross
Cross
| 0001170669 | 23300-5993R |






