U heeft geen producten in uw winkelwagen.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Extra informatie
Extra informatie
| Artikelnummer | 0001261071X |
|---|---|
| Afstand tandwiel | 48 mm |
| Diameter pasrand | 92 mm |
| Afstand tussen bevestigingen | 121 mm |
| Olievrij | Nee |
| Massavrij | Nee |
| kW | 6,00 kW |
| Voltage | 24 |
| Merk | Delco Remy |
| Aantal tanden | 12 |
| Aantaal bevestigingen | 3 |
| Draairichting | CW |
| Toepassing | DAF, VAN HOOL, YUTONG |
Productbeschrijving
Details
D DAF 24V 5.5kW HEF95-L (R) + relais aux @
0001261023
0001261024
0001261046
0001261047
0001261071
0001261072
0001261087
0001261088
1956091
2015154
2134699






