1-1725-12DR
A DEUTZ Allis 12V 105A 15SI
Beschikbaarheid: Niet op voorraad (0)
Cargo
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer 1-1725-12DR
Ampere 0 A
Vrijloop N/B
Afstand tussen bevestigingen 0 mm
Massavrij N/B
Merk N/B
Aantaal bevestigingen N/B
Aantal groeven poelie N/B
Tye regelaar N/B
Verkoeling N/B
Voltage N/B
Toepassing N/B
Productbeschrijving
Details
A DEUTZ Allis 12V 105A 15SI