24MA42THSWA
Motor DC 24V 3.5kW 3400t/m CW geventileerd @
Beschikbaarheid: Op voorraad (1)
Dts
Extra informatie
Extra informatie
Artikelnummer 24MA42THSWA
Buittendiameter 125 mm
kW 3,00 kW
Merk Dts
Aantal aansluitingen 2
Voltage 24
Productbeschrijving
Details
Moteur DC 24V 3.5kW 3400t/m CW ventilé