U heeft geen producten in uw winkelwagen.
X
| OR |
Add To Cart From CSV
Extra informatie
Extra informatie
| Artikelnummer | 30051600126C |
|---|---|
| Afstand tandwiel | 50 mm |
| Diameter pasrand | 98 mm |
| Afstand tussen bevestigingen | 121 mm |
| Olievrij | Nee |
| Massavrij | Nee |
| kW | 2,50 kW |
| Voltage | 12, 14 |
| Merk | Delco Remy |
| Aantal tanden | 12 |
| Aantaal bevestigingen | 3 |
| Draairichting | CW |
| Toepassing | DOOSAN |
Productbeschrijving
Details
D DOOSAN 12V 2.5kW z12
30051600126
30051600126B






